CabCam
Black CabCam Cable Wired
SKU: CC35M1C
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$264.99
Features
Specifications
A perfect solution for tight spaces. the a-cc35m1c kit includes a 3.5 in touch screen monitor, wiring harness, sun shade, mounting bracket, automotive adapter, dc power wire, (1) lpc634 license plate camera, (1) pvc20 - 20 ft power video cable.
- The 3.5 in wired color digital touch screen monitor has 2 camera inputs
| Brand | CabCam |
|---|---|
| UPC | 671958703505 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section T5 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 5.40" |
| Package Height (in) | 3.60" |
| Manufacturer Part Number | A-CC35M1C |
| Color | Black |