Lug-All®
3/16 in 16 ft Cable and Drum Anchor
SKU: L136
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$47.99
Features
Specifications
Cable and Drum Anchor, 3/16 in Dia, 16 ft Length, For Use With: 1000-15 Cable Hoist
| Brand | Lug-All® |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09 End Cap |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 5.40" |
| Package Height (in) | 5.40" |
| Manufacturer Part Number | 136 |
| Diameter | 3/16 in |
| Length | 16 ft |
| Suitable For Use With | 1000-15 Cable Hoist |