Lug-All®
1/4 in 22 ft Cable and Drum Anchor
SKU: L185
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$62.99
Features
Specifications
Cable and Drum Anchor, 1/4 in Dia, 22 ft Length, For Use With: 4000-20 and 420-R Cable Hoist
| Brand | Lug-All® |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09 End Cap |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 5.20" |
| Package Height (in) | 5.20" |
| Manufacturer Part Number | 185 |
| Diameter | 1/4 in |
| Length | 22 ft |
| Suitable For Use With | 4000-20 and 420-R Cable Hoist |