Whedon Products
Hidden Aerator Tool Set
SKU: 1191705
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.99
Features
Specifications
Cache Aerator Clip W/Four Keys. All in one key set to install & remove any size cache aerator. Includes all size cache keys, with metal clip.
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 008359149081 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I1 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 11 9170 5 |
| For Use with | Aerator |
| Includes | M16.5, M18.5, M21.5, M24 |