Features
Specifications
Copper with universal fittings. Replaces thermocouples on furnaces, water heaters, and space heaters. Easy installation.
| UPC | 091712600367 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section H1 |
| Package Length (in) | 4.40" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Length | 24" |
| Voltage | 30mV |
| Material | Copper |