Features
Specifications
Fits standard 1/2 in socket drive to replace screw-in water heater elements.
- Fits standard 1/2 in socket drive to make easy work of replacing screw-in water heater elements
| Brand | Camco Manufacturing |
|---|---|
| UPC | 014717099530 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Specifications | Chrome Finish |
| Suitable for | 1/2 in Socket Drive |