Features
Specifications
Solid brass housing with noncorrosive stainless steel quarter-turn pressure seated shut-Off valves. Feature easy-grips valve handles and hose connection. 2010 compliant.
| Brand | Camco Manufacturing |
|---|---|
| UPC | 014717201735 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section I2 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 3.63" |
| Package Height (in) | 5.50" |
| Manufacturer Part Number | 20173 |
| Valve Material | Brass |
| Type | RV Shut Off, Y-Valve |