Features
Specifications
Keep your storage compartment odor-free with this set of two essential caps. They seal both ends of your RV sewer hose before storage, with one cap fitting the bayonet end and the other sealing the end of the 4-in-1 elbow. This creates a secure, odor-tight connection. Works seamlessly with all major Camco sewer hose fittings, including RhinoFLEX, RhinoEXTREME, Revolution, and Easy Slip.
| Brand | Camco Manufacturing |
|---|---|
| UPC | 014717397537 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section I3 |
| Package Length (in) | 1.80" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 3.60" |
| Manufacturer Part Number | 39753 |
| Dimensions | 3-1/2" W |
| Color | Black |
| Quantity | 2pc |