Features
Specifications
Store grocery bags, trash bags, and dryer sheets efficiently. Plastic bag holder/dispenser mounts easily on wall or inside cabinet with screws or double-sided tape. Holds up to 25 grocery bags. White.
| Brand | Camco Manufacturing |
|---|---|
| UPC | 014717570664 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section I2 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 4.80" |
| Package Height (in) | 4.80" |
| Manufacturer Part Number | 57061 |
| Color | White |