Features
Specifications
Downloads
Phen Thr Bdy Skt, Cn Base 1-7/32
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| UPC | 738287778663 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D5 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | 77866 |
| Class | MR |
| Sub Class | EP |
| Size | Cn Base 1-7/32 |
| Material | Heat Resistant Plastic |