Features
Specifications
White styrene. Size: 2 In. x 3 In. rectangle downspout x 3 In. D & S hub.
| Brand | IPEX |
|---|---|
| UPC | 662671412232 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I4 |
| Package Length (in) | 3.50" |
| Package Width (in) | 3.75" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Manufacturer Part Number | 414431BC |
| Color | White |
| Downspout Size | 2 In. x 3 In. |
| Connection Size | 3 In. |
| Material | Styrene |