Features
Specifications
DEWALT Cap
| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 323489-00 |
| Country of Origin | China |
| Height | 0.6 IN |
| Length | 1.4 IN |
| Width | 1.4 IN |
| Weight | 0.025 LB |
| Type | REPLACEMENT PARTS: SPARE PARTS |