Features
Specifications
11/16" Brass Nozzle Cap for Ceramic Discs & Cores
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section S6 |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 0.88" |
| Package Height (in) | 0.88" |
| Manufacturer Part Number | CP20230 |
| Size | 11/16 in |
| Material | Brass |