Features
Specifications
Flat Top Cap, PVC, 8 in, SCH 40
| UPC | 717510024906 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 03, Section H5 |
| Package Length (in) | 4.40" |
| Package Width (in) | 8.80" |
| Package Height (in) | 8.80" |
| Material | PVC |
| Size | 8 in |
| Schedule Rating | SCH 40 |