Features
Specifications
Cap, Plain, 6 in Conduit, Aluminum, Silver, 7.07 in Dia
| Brand | Buyers Products |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section N6 |
| Package Length (in) | 1.40" |
| Package Width (in) | 5.20" |
| Package Height (in) | 5.20" |
| Manufacturer Part Number | 3016366 |
| Finish | Plain |
| For Use with | 6 in Conduit |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Dimensions | 7.07 in Dia |