Charlotte Pipe
1-1/4 in SCH 80 PVC Pipe Cap
SKU: CA114P80
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Pipe Cap, 1-1/4 in Diameter, SCH 80, PVC, Cap Pipe
| Brand | Charlotte Pipe |
|---|---|
| UPC | 038561022551 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section I5 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 1.75" |
| Fitting Type | Cap |
| Fitting Size | 1-1/4 in |
| Schedule Rating | SCH 80 |
| Material | PVC |