Smith's®
Carbide Replacement Blade
SKU: JVSRB12
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.39
Features
Specifications
Replacement Blade, Carbide
| Brand | Smith's® |
|---|---|
| UPC | 027925190036 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 31, Section N5 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | JVSRB-12 |
| Material | Carbide |