Carlon
Carlon E994ER-CTN Conduit Offset, PVC, Brown
SKU: E994ER
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.79
Features
Specifications
Carlon Conduit Offset, PVC, Brown, Suitable for: S42 Power Plug
| Brand | Carlon |
|---|---|
| UPC | 034481066323 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section A1 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 6.00" |
| Color | Brown |
| Material | PVC |
| Suitable for | S42 Power Plug |