Features
Specifications
Carpenter's Pencil, Wood Barrel, Red Lead Color
| Brand | KESON |
|---|---|
| UPC | 052837020560 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section H1 |
| Package Length (in) | 4.60" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | LP72R |
| Barrel Material | Wood |
| Lead Color | Red |