Features
Specifications
Carriage Bolt, 5/16 in-18, 5 in Length Under Head, Stainless Steel, Zinc
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section C4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 0.40" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Diameter - Thread Size | 5/16 in-18 |
| Length Under Head | 5 in |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Zinc |