Features
Specifications
Adds additional length for hard to reach areas. For use with impact tools. Made from chrome molybdenum steel. Lifetime warranty.
| Brand | Channellock |
|---|---|
| UPC | 009326331874 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 29, Section M3 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Drive Size | 1/2 In. |
| Length | 3 In. |
| Finish | Black Oxide |