Features
Specifications
6" long, 1/4" square recess in handle permits use as extension bar. For driving 1/4" hex shank insert bits. Lifetime warranty.
| Brand | Channellock |
|---|---|
| UPC | 009326312095 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 29, Section M1 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Drive Size | 1/4 In. |
| Overall Length | 6 In. |