Features
Specifications
Provides additional leverage for loosening/tightening fasteners. Chrome vanadium steel. Lifetime warranty.
| Brand | Channellock |
|---|---|
| UPC | 009326311890 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 29, Section M3 |
| Package Length (in) | 22.50" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Drive Size | 3/4 In. |
| Overall Length | 20 In. |