Features
Specifications
Adds additional length for hard to reach areas. Chrome vanadium steel. Lifetime warranty.
| Brand | Channellock |
|---|---|
| UPC | 009326317199 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 29, Section M1 |
| Package Length (in) | 11.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Drive Size | 3/8 In. |
| Length | 10 In. |
| Finish | Chrome |