Features
Specifications
Chrome molybdenum steel. Lifetime warranty.
| Brand | Channellock |
|---|---|
| UPC | 009326331911 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 29, Section M3 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Drive Size | 1/2" x 3/4" |
| Output Drive Size | 3/4" |
| Finish | Black Oxide |