Features
Specifications
Small bin organizer includes 8 small removable bins. Polypropylene bottom and bins. Polycarbonate clear lid. Sealed for water resistance. Aluminum side latches interlock together to allow for stacking multiple organizers.
| Brand | Channellock |
|---|---|
| UPC | 009326333144 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 24, Section Z2 |
| Package Length (in) | 13.80" |
| Package Width (in) | 8.20" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Compartments | 8 |
| Length (In.) | 14.75 |
| Depth (In.) | 3.125 |
| Width (In.) | 9 |