Features
Specifications
Downloads
Fan Nozzle Tip, Brass
| Brand | Chapin |
|---|---|
| UPC | 023883646561 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section M1 |
| Package Length (in) | 0.20" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Manufacturer Part Number | 6-4656 |
| Material | Brass |