Features
Specifications
Downloads
Gasket Repair Kit, Replacement Pump, Chemical-Resistant Fluoroelastomer
| Brand | Chapin |
|---|---|
| UPC | 023883624200 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section M1 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 6-2420 |
| Type | Replacement Pump |
| Material | Chemical-Resistant Fluoroelastomer |