Features
Specifications
Downloads
Replacement seal kit for ProSeries tank sprayers. Includes 7 pieces for convenient repairs.
| Brand | Chapin |
|---|---|
| UPC | 023883646011 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section M1 |
| Package Length (in) | 11.40" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 6-4601 |
| Pieces In Set | 7 |