Features
Specifications
Chemsaver Manual Shutoff Nozzle
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T5 |
| Package Length (in) | 1.60" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 58140-NYB |
| Type | Manual Shutoff |
| Series | Chemsaver |