Features
Specifications
This chuck key holder securely attaches chuck key 48-66-3160 to the corset of your drill which has chuck 48-66-2000, 48-66-2080 or 48-66-2085 on it.
- For use with chuck key 48-66-3160
- Precision formed
- Great value
- Easy replacement
| Brand | Milwaukee |
|---|---|
| UPC | 045242157754 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 20, Section I4 |
| Package Length (in) | 0.65" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 5.88" |
| Manufacturer Part Number | 48-66-4020 |
| Country of Origin | United States |
| Color Finish | Black |
| Depth | 2.75 Inches |
| Material | Metal |
| Package Quantity | 1 |