Features
Specifications
Due to prolonged, heavy use some components may need to be replaced. Use only Milwaukee specified replacement parts to achieve maximum life and performance from your Milwaukee Tool.
- Use only Milwaukee specified replacement parts to achieve maximum life and performance from your Milwaukee tool
- Precision formed
- Great value
- Easy replacement
| Brand | Milwaukee |
|---|---|
| UPC | 045242157358 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 20, Section I4 |
| Package Length (in) | 0.81" |
| Package Width (in) | 3.57" |
| Package Height (in) | 5.88" |
| Manufacturer Part Number | 48-66-3120 |
| Country of Origin | Taiwan |
| Color Finish | Black |
| Depth | 3.55 Inches |
| Drive Size | Multiple Drive Size Set |
| Material | Metal |