Features
Specifications
Downloads
Load Center Circuit Identification Stickers - 5 Pack
| Brand | Leviton |
|---|---|
| UPC | 078477822715 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D2 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 3.50" |
| Package Height (in) | 3.50" |
| Manufacturer Part Number | LSTIK |
| Weight | 0.01325 |
| Color | White |
| Warranty | 10-Year Limited |
| Country Of Origin | United States |