Features
Specifications
CLAMPLOCK STR BLD CONN 3W 20A 125V
- cULus Listed
- Federal Spec Listed
| Brand | Pass & Seymour |
|---|---|
| UPC | 785007256451 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section C2 |
| Package Length (in) | 1.55" |
| Package Width (in) | 3.75" |
| Package Height (in) | 3.75" |
| Manufacturer Part Number | PS520CCLBCCV4 |
| Country of Origin | Mexico |
| Standard | FEDSPEC |
| Color | Black |
| Product Line | Pass & Seymour |