Features
Specifications
Heavy-duty clip on back, elastic side panels, and padded inside to protect cell phones. Versatile 2-way attachment for belt and pants.
| Brand | CLC |
|---|---|
| UPC | 084298351242 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28 End Cap |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 5124M |
| Material | Polyester |
| Color | Assorted |
| Dimensions | 2" x 1" x 4" |