Features
Specifications
Oil Burner Cleancut Pump, 120 V, Black, 5.25 in Overall Length, 6 in Overall Width, 100-200 psi, 3-4 gph, 3450 rpm
| UPC | 045558134128 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section D4 |
| Package Length (in) | 5.50" |
| Package Width (in) | 5.75" |
| Package Height (in) | 5.50" |
| Voltage Rating | 120 V |
| Color | Black |
| Overall Length | 5.25 in |
| Overall Width | 6 in |
| Pressure Rating | 100-200 psi |
| Flow Rate | 3-4 gph |
| Speed | 3450 rpm |