SKU: MN2400B4Z
Lititz, PA
M-F 6:30am-8:30pm; Sat 6:30am-4:00pm
location-pin All Locations caret-down
Lititz Your Store 12 in stock
Features chevron-down chevron-up
Specifications chevron-down chevron-up
Brand Duracell
UPC 041333424019
Store Location (Lititz, PA) Aisle 26, Section I1
Package Length (in) 4.80"
Package Width (in) 4.00"
Package Height (in) 0.40"