SKU: BDG9X155P
Lititz, PA
M-F 6:30am-8:30pm; Sat 6:30am-4:00pm
location-pin All Locations caret-down
Lititz Your Store 8 in stock
Features chevron-down chevron-up
Faceshield- Banded Dark Green 9" X 15.5" Pop Pkg
Specifications chevron-down chevron-up
Brand Weldcote
UPC 812922014580
Store Location (Lititz, PA) Aisle 32, Section M7
Package Length (in) 18.00"
Package Width (in) 10.00"
Package Height (in) 0.20"