GearPro USS18-01-R3 Utility Strap, 0.92 in W, 18 in L, 70 lb Working Load, Aluminum/Rubber, Black
SKU: USS1801R3
Lititz, PA
M-F 6:30am-8:30pm; Sat 6:30am-4:00pm
location-pin All Locations caret-down
Lititz Your Store 3 in stock
Features chevron-down chevron-up
  • All-purpose utility strap
Specifications chevron-down chevron-up
Brand Nite Ize
UPC 094664052116
Store Location (Lititz, PA) Aisle 11, Section I4
Package Length (in) 2.00"
Package Width (in) 1.00"
Package Height (in) 7.88"