Features
Specifications
Lock Washer, Internal Tooth, 1/2 in, 0.045 in Thickness, Grade 2 Grade, Steel, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section D6 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Type | Internal Tooth |
| Trade Size | 1/2 in |
| Thickness | 0.045 in |
| Grade | Grade 2 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |