Features
Specifications
Invisible Glass Wipes 28ct
| Brand | Stoner |
|---|---|
| UPC | 793165901618 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13 End Cap |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 5.00" |
| Package Height (in) | 10.00" |
| Manufacturer Part Number | 90161 |
| Type | Glass Cleaner Wipes |
| Package_qty | 28 pk |