Shark
6 in Jab Saw
SKU: T102206
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$17.99
Features
Specifications
Jab Saw, 6 in Overall Length
| Brand | Shark |
|---|---|
| UPC | 008023022061 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section I5 |
| Package Length (in) | 12.40" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | 10-2206 |
| Overall Length | 6 in |