Features
Specifications
Jack Direct-Weld TW DropLeg 5K
| Brand | Ram |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08 End Cap |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 23.60" |
| Type | Direct Weld Jack |
| Capacity | 5,000 lb Support |
| Rating | 5,000 lb Lift |
| Style | Topwind |
| Features | Drop Leg |