Features
Specifications
Downloads
Jack Nut, 6mm-1.0
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.04" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Class | MR |
| Sub Class | SP |
| Size | 6mm-1.0 |
| Head Style | One-Way |
| Thread Type | Coarse |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc |