Features
Specifications
Downloads
Friction Wrench, 4"
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.05" |
| Package Width (in) | 0.03" |
| Package Height (in) | 0.02" |
| Class | MR |
| Sub Class | SP |
| Size | 4" |
| Head Style | Trim |