Features
Specifications
These rubber replacement grommets will replace old or worn rubber grommets on universal twist lock couplers in the size range of 1/4 to 1 in.
| Brand | Milton |
|---|---|
| UPC | 030937308085 |
| Package Length (in) | 0.45" |
| Package Width (in) | 1.50" |
| Package Height (in) | 1.50" |
| Manufacturer Part Number | 1865-3 |
| Material | Rubber |
| Suitable For Use With | 1/4 to 1 in twist lock Universal Couplers |