12 01 19 16 Poultry Hex Netting, 25 ft L, 36 in W, 20 Gauge, Hexagonal Mesh, 1 in Mesh, Galvanized
SKU: W136X25
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$27.99
Features
Specifications
Galvanized hexagonal mesh netting.
- Galvanized after weaving
| UPC | 712654970676 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section T2 |
| Finish | Galvanized |
| Length | 25 in |
| Material Gauge | 20 |
| Mesh Shape | Hexagonal |
| Mesh Size | 1 in |
| Width | 36 in |