12012329 Poultry Netting, 50 ft L, 24 in W, 20 ga Gauge, Hexagonal Mesh, 1 in Mesh, Vinyl-Coated
SKU: WC124X50
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$64.99
Features
Specifications
Jackson Wire Poultry Netting, Hexagonal Mesh, 1 in Mesh, 20 ga, Vinyl-Coated, Black, 50 ft Length, 24 in Width, Resists: Rust
| UPC | 712654960561 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section T3 |
| Package Length (in) | 9.00" |
| Package Width (in) | 9.00" |
| Package Height (in) | 24.00" |
| Color | Black |
| Finish | Vinyl-Coated |
| Length | 50 |
| Material Gauge | 20 ga |
| Mesh Shape | Hexagonal |
| Mesh Size | 1 in |
| Resists | Rust |
| Width | 24 |