Features
Specifications
Lock Nut, 3/4-10, UNC, Grade 2 Grade, Steel, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.50" |
| Package Width (in) | 1.50" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Thread Size | 3/4-10 |
| Thread Type | UNC |
| Grade | Grade 2 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |