Jandorf
60104 Lamp Finial, Brass
SKU: J60104
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Secures lamp shade to harp. Contains one 1-1/2 in acorn finial with a 1-1/8 in M to 1/4-27 F reducer.
- Lamp finials add flair to your table lamp
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601047 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 2.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | 60104 |
| Dimensions | 1-1/2 in L |
| Includes | 1/8 Male to 1/4-27 Female Reducer |
| Material | Brass |